Zaszczep się, zdrowy bądź

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 września 2021

Szanowni Państwo Rodzice/Opiekunowie prawni uczniów - wychowanków bursy

Drodzy Wychowankowie Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

 

Wszystkich wychowanków oraz Państwa Rodziców i Opiekunów prawnych oraz członków rodzin gorąco zachęcam do przystąpienia do szczepień przeciwko wirusowi COVID-19.

Apeluję do wszystkich Państwa i wychowanków o zachowanie odpowiedzialności i zgodnie z zaleceniami prawdziwych ekspertów – lekarzy i wirusologów o podjęcie decyzji o zaszczepieniu się. Jest to działanie, które z pewnością pozwoli wszystkim członkom społeczności Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu na bezpieczny powrót po wakacjach do szkół oraz przyczyni się do jak najdłuższego utrzymania organizacji nauczania w trybie bezpośrednim – siedzibie placówki, w kontakcie z nauczycielami, specjalistami i wychowawcami.

Jestem przekonany, że w obliczu zbliżającej się czwartej fali wirusa COVID-19 udział w szczepieniach pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa zdrowotnego – zarówno indywidualnego i zbiorowego i będzie sprzyjać ograniczaniu rozprzestrzeniania się wirusa. 

Udział w szczepieniu przeciwko COVID-19 to również przejaw odpowiedzialności za zdrowie najbliższych członków rodzin, znajomych, przyjaciół oraz pracowników szkół, placówek, szpitali, urzędów i osób mających wiele kontaktów społecznych.

Tak więc zgodnie z hasłem:

NIE BĄDŹ ŁOŚ, ZASZCZEPIONY TO JEST GOŚĆ !!!

Zapraszam do punktów szczepień zlokalizowanych na terenie miasta Jarosławia.

Bartłomiej Kordas

dyr. ZPO-W w Jarosławiu

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie